Kontakti

INSEM - ATMOS žerjavi in dvižna tehnika d.o.o.

Slivniška cesta 6, 2311 HOČE

Tel: +386 2 61 81 221

Fax: +386 2 61 85 921

web: http://www.insem-atmos.si

e-mail: info@insem-atmos.si

Direktor

Stjepan Komatović
T: 02 61 85 907
M: 041 727 726
E: kost@insem-atmos.si

Vodja tehničnega oddelka

Bojan Pušnik
T: 02 61 85 922
M: 041 676 545
E: bojan@insem-atmos.si

Računovodstvo

Maja Komatović
M: 031 763 653
E: maja@insem-atmos.si

Tajništvo in finance

Tatjana Pušnik
T: 02 61 81 221
M: 031 699 114
E: tanja@insem-atmos.si

Vodja prodaje in nabave

Peter Komatović
T: 02 61 85 922
M: 051 334 556
E: peter@insem-atmos.si

Servis in komerciala

Simon Pušnik
T: 02 61 82 113
M: 031 494 869
E: simon@insem-atmos.si

Strojno projektiranje

Andrej Oblak
T: 02 61 85 920
M: 031 814 295
E: andrej.oblak@insem-atmos.si

Vodja servisa in vzdrževanja

Andrej Vidovič ml.
T: 02 61 82 113
M: 041 738 948
E: andrej@insem-atmos.si

Vodja projektov, Nabava

Franci Mlakar
T: 02 618 21 12
M: 070 173 999
F: 02 618 59 21
E: franci@insem-atmos.si

 
 

Proizvodnja, servis in montaža

Mišo Adrović
Igor Brezner
Andrej Vidovič
Andrej Brumec
Jani Kovačič
Igor Ružič
Mesud Dedić
Kontakt

INSEM - ATMOS
žerjavi in dvižna tehnika d.o.o.


Slivniška cesta 6, 2311 HOČE
T: + 386 02 61 81 221
F: + 386 02 61 85 921
E: info(at)insem-atmos.si

Pišite nam

Pošlji

© 2002-2013

INSEM - ATMOS žerjavi in dvižna tehnika d.o.o.

 

Izdelava spletne strani: INSEM-ATMOS, NAVDIH.NET